ضرورت خرید محتوای آموزشی برنامه‌های غیرحضوری

با توجه راه اندازی وب سرویس فروشگاه برنامه‌های غیرحضوری از مورخ ۹۷/۱۰/۱۹ لطفا به نکات زیر توجه فرمایید!

  • مجوز برنامه‌های غیرحضوری برای محتوای مالتی مدیا صادر شده که مشمولین می‌بایست برای کسب امتیاز نسبت به خرید و مطالعه محتوا اقدام نمایند.
  • مشمولین می‌بایست محتوای آموزش را از سایت خریداری نموده و سپس برای شرکت در آزمون به سایت آموزش مداوم کشوری جهت اخذ امتیاز آموزش مداوم اقدام نمایند در غیر اینصورت سامانه بصورت خودکار از ورود به آزمون جلوگیری خواهد نمود.
  • چنانچه مشمول قبل از تاریخ فوق الذکر، بدون خرید محتوای آموزشی از سایت، اقدام به آزمون کرده و نمره قبولی را کسب نموده‌اند با خطای تصویر زیر مواجه خواهند شد، لذا به منظور نهایی شدن مراحل آزمون، ملزم به خرید و مطالعه محتوا از سایت ‌می‌باشند.

971022

  • در صورتیکه قبلا محتوا را از فروشگاه یا بصورت لوح فشرده تهیه نموده‌اید، اما سامانه باز از ورود شما به آزمون جلوگیری می‌کند مراتب را با کارشناسان سایت توسط تماس تلفنی یا سیستم پشتیبانی در میان بگذارید تا مشکل برطرف گردد. 

شماره تلفن پشتیبانی

02191013040

سیستم پشتیبانی

لطفا بعد از ورود به سایت تیکت ارسال فرمایید

 

توجه: لطفا به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل در مراحل خرید محتوای آموزشی و شرکت در آزمون، کد ملی خود را بصورت صحیح وارد نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

دسته بندی مطالب

با اعتماد خرید کنید

logo-samandehi

امتیازات آموزش مداوم خود را در هر مکان و زمان کسب کنید

آموزش الکترونیکی، شیوه نوین آموزش

درباره ما

olumpezeshki tabriz
tabrizcme

سامانه فروش برنامه‌های غیر حضوری مرکز‌ آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی تبریز، در راستای دسترسی آسان برنامه‌های این مرکز طراحی و پیاده سازی شده است.

شبکه های اجتماعی

تمامی حقوق معنوی این سایت متعلق به مرکز آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌باشد.

سامانه فروش برنامه‌های غیرحضوری مرکز آموزش مداوم تبریز